PRILIKA ZA SVE MLADE NEZAPOSLENE U DOBI OD 20-29 📣

PRIJAVI SE NA BESPLATE RADIONICE JAČANJA VLASTITIH KAPACITETA U SVRHU VEĆE KONKURENTNOSTI PRI ZAPOŠLJAVANJU!
Na radionice se možete prijaviti putem linka:
13.10.2020. organiziramo ONLINE radionice pod nazivom “Socijalne i komunikacijske vještine”. Moduli osposobljavanja iz Socijalnih i komunikacijskih vještina odnose se na razne vrste vještina koje su korisne za unapređivanje vještina mladih i njihove učinkovitosti u obavljanju poslova u području turizma.
Mlade NEET osobe, po završetku ovog obaveznog modula, mogu birati između dodatne dvije edukacije: Vještine zapošljavanja u turizmu i Turističke poduzetničke vještine. Također, mladi koji prođu navedene edukacije u sklopu projekta, mogu sudjelovati u četveromjesečnoj mobilnosti – praksa u turizmu.
Projekt NESET „Osnaživanje mladih koji nisu zaposleni, ne obrazuju se i ne osposobljavaju (eng. NEET) radi održivog zapošljavanja u turizmu”, trogodišnji je projekt koji se financira sredstvima Europskog gospodarskog prostora i norveškog Fonda za zapošljavanje mladih i pruža opsežnu transnacionalnu podršku održivoj integraciji mladih na tržište rada u turizmu ostvarivanjem uvjeta za zapošljavanje i poduzetništvo NEET-ova u raznim oblicima turizma, uključujući alternativni turizam.
Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Dublin, shared Europe – pobjednički video uradak

29/09/2021

Pogledajte pobjednički video koji su izradili učenici srednjih škola u…

International Conference “Europe is our home“

20/09/2021

Association ECHO participated in International Conference “Europe is our home“…

“Dublino, Europa conDivisa” – lokalni laboratorij!

30/06/2021

“Dublino, Europa conDivisa” – lokalni laboratorij! U sklopu provedbe projekta…

Dublino, Europa conDivisa – debate

28/05/2021

24.05.2021. održali smo drugi dio online debata za srednjoškolce i…

📣📣📣PRIJAVI SE NA ONLINE DEBATU O EUROSKEPTICIZMU I OSVOJI PUT ZA DVIJE OSOBE U BRUXELLES 📣📣📣

13/05/2021

22.05.2021. s početkom u 11:00 sati putem Zoom platforme održavamo…