Projekt “Volim Zagreb-čitam,crtam,poklanjam”

10.studenog 2018. godine, u prostorijama SKD Prosvjeta-Centralna biblioteka Zagreb, Udruga ECHO organizira provedbu književno-likovnih radionica za djecu u sklopu projekta “Volim Zagreb-čitam,crtam,poklanjam” prijavljenog na Javni natječaj za financiranje programa i projekta udruga iz područja promicanja ljudskih prava iz Proračuna Grada Zagreba za 2018.

Veselimo se radionicama koje će biti mjesto na kojem će djeca razvijati svoje vještine, osjećaje, jačati prijateljske odnose i empatiju, maštu, originalnost, kreativnost i umjetnički izričaj.

Cilj projekta je doprinos razvoju zajedništva te smanjenju straha od različitosti kod djece različitih nacionalnosti kroz zajedničke izvanškolske aktivnosti u sklopu kojih će djeca razvijati i razmijenjivati znanja o kulturi i tradiciji naroda kojima pripadaju, te stvaranjem zajednički osmišljenih kulturnih sadržaja pridonijeti njegovanju i očuvanju multikulturalizma u Gradu Zagrebu i društvu u cjelini, čime bi se smanjili nerazumijevanje i predsrasude na nacionalnoj razini.

Projekt se provodi uz financijsku podršku grada Zagreba.

Multikulturalizam: Volim Zagreb – čitam, crtam, poklanjam

27/12/2018

Multikulturalizam: Volim Zagreb – čitam, crtam, poklanjam Udruga za promicanje…

Projekt “Volim Zagreb-čitam,crtam,poklanjam”

08/11/2018

10.studenog 2018. godine, u prostorijama SKD Prosvjeta-Centralna biblioteka Zagreb, Udruga…

Kick-off projekta NESET

29/10/2018

Udruga ECHO, kao partner na projektu Projekt NESET (NEETs’ Empowerment for…

Radionice medijske pismenosti u samoborskoj gimnaziji

16/10/2018

Udruga za promicanje aktivnog građanstva – ECHO, u suradnji s…

Sustainable urban transport and civic participation

12/09/2018

Udruga ECHO sudjeluje na konferenciji “Sustainable urban transport and civic participation”…